Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014

ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΑΟΚ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟ"

ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΑΟΚ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟ" Σε ένα πολλή δυνατό παιχνίδι ο Παοκ κουτσοποδίου νίκησε δύσκολα με 2-1 τον "Παμμετοχικο".Στο πρώτο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ ήταν πολλή καλός και προηγήθηκε στο 35 με τον Γιάρα μετά από λάθος του Τριμπονιά στο κέντρο και στην ανταπίθεση ο Γιάρος πλασάρει τον κορυφαίο τις συνάντησης Μανωλη κάνοντας το 1-0.Στο δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε όπως το πρώτο και στο 50 νέο λάθος του Νάσου Τριμπονιά αυτή τι φορα και δεύτερο γκολ με τον ίδιο τρόπο από τον Γιάρα.Ο Παοκ νόμισε πως κάπου εδώ τελειωσε το παιχνίδι όμως το Μετοχή πέρασε στην αντεπίθεση και στο 75 με τις εσωτερικές αλλαγές του Προπονητή του Μετοχιού Νίκο Μπόμπου περνώντας στα χαφ τον Νάσο τριμπονιά το παιχνίδι παίρνει φωτιά με μια μπαλιά από 30 μετρα του Ν Τριμπονιά βρίσκει από δεξιά τον Κ Πασπαλιάρη αυτός σέντρα σουτ και 2-1..Στο 80 ο κύριος "Νενεκουμηs" κόβει τον Βαρδάκα του "Παμμετοχικου" σε θέση οφσαιτ ενώ ο παίκτης καλυπτότανε από τον Φιλί. Στο 82 ο Σαρρής έχασε τετατετ απέκρουσε ο Μανωλης.,Στο 85 σουτ δυνατό του Π Τριμπονιά διπλα από το κάθετο δοκάρι του τερματοφύλακα Κομπώσει.Στα τελευταία λεπτά πίεσε το Μετοχή αλλα δεν τα κατάφερε .Με αρκετές λανθασμένες υποδείξεις ο λάισμαν "νενεκουμις".Καλός ο διαιτητής "μανουχος".Από το Μετοχή κορυφαίος ο μανόλης Σπ Μανωληs.Π Τριμπόνιας Πασπαλιάρης. Από τον Παοκ ο Μουσταφα Δήμας και ο σκόρερ "γιαρας"............................ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ: Μανώλης Σπ., Τριμπόνιας Α, Τριμπόνιας Α, Τριμπόνιας Φ., Κόλλιας, Π.Τριμπόνιας, Βαρδάκας, Πιτερός Χρ., Μανώλης, Χύσο, Πασπαλιάρης............................................ΠΑΟΚ: Κομπόσης, Παπαγεωργόπουλος, Νάσσης, Πάνος, Φίλης, Αντωνιάδης, Μουσταφά, Καζάς, Γιάρας, Κουτσοδήμος, Δήμας.